logo Het Paramedisch Huis, Turnhout

Ons Team

Tine Govaerts Kinesitherapeute

Tine Govaerts
Kinesitherapeute

BE 0889.022.123

Tine Govaerts

Kinesitherapeute +32 (0)476 43 85 57
tine@hph155.be www.kineturnhout.be
Tom Caethoven Kinesitherapeut

Tom Caethoven
Kinesitherapeut

BE 0561.740.559

Tom Caethoven

Kinesitherapeut +32 (0)476 43 85 57
tom@hph155.be www.kineturnhout.be
Jolien Melis Kinesitherapeute

Jolien Melis
Kinesitherapeute

BE 0639.901.674

Jolien Melis

Kinesitherapeute +32 (0)476 43 85 57
jolien@hph155.be www.kineturnhout.be
Tom Stessens Kinesitherapeut

Tom Stessens
Kinesitherapeut

BE 0750.520.177

Tom Stessens

Kinesitherapeut +32 (0)476 43 85 57
toms@hph155.be www.kineturnhout.be
Dieter Timmermans Osteopaat

Dieter Timmermans
Osteopaat

BE 0556.669.538

Dieter Timmermans

Osteopaat +32 (0)499 27 83 09
dieter@hph155.be
Tinne Van Beek Functional trainer, Pilates docente

Tinne Van Beek
Functional trainer, Pilates docente

BE 0445.059.853

Tinne Van Beek

Functional trainer, Pilates docente +32 (0)494 65 88 19
tinne@hph155.be www.beweegpraktijk.be
Lina Pluym Psychologisch consulent

Lina Pluym
Psychologisch consulent

BE 0704.975.907

Lina Pluym

Psychologisch consulent +32 (0)475 46 07 85
lina@hph155.be
Kaat Bridts Erkende diëtiste

Kaat Bridts
Erkende diëtiste

Kaat Bridts

Erkende diëtiste +32 (0)489 71 97 20
kaat@hph155.be
Ann Smit Medische pedicure

Ann Smit
Medische pedicure

BE 0556 617 375

Ann Smit

Medische pedicure +32 (0)495 26 71 95
ann@hph155.be

Vul in en in contacteer u zo spoedig mogelijk!