logo Het Paramedisch Huis, Turnhout

Ons Team

Tine Govaerts Kinesitherapeute

Tine Govaerts
Kinesitherapeute

BE 0889.022.123

Tine Govaerts

Kinesitherapeute +32 (0)476 43 85 57
tine@hph155.be www.kineturnhout.be
Tom Caethoven Kinesitherapeut

Tom Caethoven
Kinesitherapeut

BE 0561.740.559

Tom Caethoven

Kinesitherapeut +32 (0)476 43 85 57
tom@hph155.be www.kineturnhout.be
Jolien Melis Kinesitherapeute

Jolien Melis
Kinesitherapeute

BE 0639.901.674

Jolien Melis

Kinesitherapeute +32 (0)476 43 85 57
jolien@hph155.be www.kineturnhout.be
Matthias Krijnen Kinesitherapeut

Matthias Krijnen
Kinesitherapeut

BE 0678.364.748

Matthias Krijnen

Kinesitherapeut +32 (0)476 43 85 57
matthias@hph155.be www.kineturnhout.be
Dieter Timmermans Osteopaat

Dieter Timmermans
Osteopaat

BE 0556.669.538

Dieter Timmermans

Osteopaat +32 (0)499 27 83 09
dieter@hph155.be
Tinne Van Beek Functional trainer

Tinne Van Beek
Functional trainer

BE 0445.059.853

Tinne Van Beek

Functional trainer +32 (0)494 65 88 19
tinne@hph155.be www.beweegpraktijk.be
Lina Pluym Psychologisch consulent

Lina Pluym
Psychologisch consulent

BE 0704.975.907

Lina Pluym

Psychologisch consulent +32 (0)475 46 07 85
lina@hph155.be
Peggy Augustus Medische pedicure

Peggy Augustus
Medische pedicure

BE 0633.659.230

Peggy Augustus

Medische pedicure +32 (0)496 10 41 24
peggy@hph155.be
Evelien Van Gool Diëtiste en voedingsdeskundige

Evelien Van Gool
Diëtiste en voedingsdeskundige

BE 0711.734.134

Evelien Van Gool

Diëtiste en voedingsdeskundige +32 (0)476 41 49 67
evelien@hph155.be

Vul in en in contacteer u zo spoedig mogelijk!